Zdrowie: lekarze

Każdy z nas chce być zdrowy. Niestety prowadzony przez nas tryb życia nie zawsze to umożliwia. W efekcie dochodzi do tego, że nękają nas różnego rodzaju schorzenia i dolegliwości. Część osób całkowicie bagatelizuje różnego rodzaju objawy, powtarzając że to na pewno nic groźnego. Tymczasem niektóre choroby zaczynają się dość niewinnie. Dlatego też warto regularnie odwiedzać lekarzy, by kontrolować swój stan zdrowia. Chorobom jest bowiem najłatwiej zapobiegać niż leczyć. Zapobieganie jest przy tym dużo tańsze niż wykupywanie drogich leków. Poszukujesz specjalisty, który skontroluje stan twojego zdrowia? Chcesz skonsultować się ze specjalistą w danej dziedzinie? Poszukujesz pediatry, ginekologa, okulisty, dermatologa, endokrynologa? Skorzystaj z naszego katalogu. Poniżej prezentujemy listę wartościowych stron internetowych, podejmujących tematykę zdrowotną w zakresie lekarzy. Dzięki temu, że wszystkie strony opatrzone zostały krótkim i rzetelnym opisem, szybko i bez zbędnej straty czasu znajdziesz taką witrynę, która spełni twoje oczekiwania.
Gabinet psychiatryczny
Przychodnia psychiatryczna w Poznaniu (Wielkopolska). Dr n. med. Paulina Klonowska-Woźniak - psychoterapeuta, seksuolog, psychiatra Poznań. Zaburzenia snu, terapia, kryzys pomoc, choroba psychiczna, depresja, nerwica leczenie skutecznie. Lekarz specjalista psychiatra oraz seksuolog prowadzi prywatny gabinet psychiatryczny i seksuologiczny w Poznaniu. Zapraszamy - seksuolog, psycholog, terapeuta, psychiatra prywatnie Poznań.
url: http://www.terapia.poznan.pl
Terapia Uzależnień
Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień - Psycholog Gdynia - terapeuta Magdalena Łobacz (Trójmiasto) - terapia uzależnień, terapia par i psychoterapia - zachęcam do zapoznania się z informacjami na naszej stronie www. Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniu (TSR) - sesje terapeutyczne, uzależnienia (terapia uzależnień), terapia indywidualna oraz grupowa. Ośrodek terapii uzależnień proponuje leczenie uzależnienia od narkotyków (Uzależnienie od narkotyków), leczenie alkoholizmu i leczenie uzależnień - uzależnienie od hazardu, seksoholizm, zakupoholizm, nałogowe objadanie się, uzależnienia behawioralne, uzależnienie od internetu i komputera. Psycholog Gdynia i terapeuta zaprasza - Ośrodek Leczenia Uzależnień - pomocna sesja terapeutyczna, konsultacja psychologiczna i porady psychologiczne.
url: http://www.pktu.pl
Odwiedź nas
Serwis internetowy - egzorcyzmy, duchy i inne niezidentyfikowane zdarzenia - egzorcyści a wśród nich egzorcysta Wanda Prątnicka: magister psychologii. Duchy to istoty które wcześniej były ludźmi a po śmierci nie zdecydowały się na przejście na drugą stronę kurtyny śmierci. Strach, opętanie przez duchy zdecydowanie może być przyczyną wielu przykrych doświadczeń. Dzieje się tak z powodu wielu przyczyn. Egzorcysta zaprasza wszystkich do zapoznania się z informacjami zawartymi na na stronie - opętanie, egzorcyzmy, nawiedzenie poprzez duchy.
url: http://www.egzorcysta.pl
Stomatologia
Profesjonalny dentysta i stomatolog Gdynia, trójmiasto. Ideal Dent - gabinet stomatologiczny na wysokim poziomie. Specjalizacja to: endodoncja, chirurgia stomatologiczna, całościowa stomatologia zachowawcza i stomatologia estetyczna - bezbolesne leczenie zębów i wybielanie zębów, protetyka, ortodoncja, implanty Gdynia. Gabinet dentystyczny zaprasza wszystkich zainteresowanych klientów - stomatolog i dentysta Gdynia. Zobacz więcej - dentysta, stomatolog w Gdyni - nowoczesne implanty trójmiasto.
url: http://www.ideal-dent.pl
mindfulness
Trener Ewa Orłowska serdecznie zaprasza - uważność, mediacje, coaching Warszawa. Bogate doświadczenie - Trening Mindfulness oraz NVC Nonviolent Communication (porozumienie bez przemocy). Treningi Mindfulness dla firm i program redukcja stresu MBSR (Mindfulness Based Stress Reduction). Zapraszamy wszystjuch zainteresowanych na ciekawe praktyki i warsztaty - dobrze zorganizowane szkolenia z mediacji, komunikacja empatyczna i trening uważności (uważność) - Warszawa, województwo mazowieckie.
url: http://www.ewaorlowska.pl
Stomatolog
Gabinet dentystyczny Lek. Stomatolog Łukasz Musiejewski - dentysta Marki, Białołęka, Targówek, Warszawa. Zapoznajcie się koniecznie z naszymi usługami z zakresu: usuwanie zębów, licówki, wybielanie zębów, leczenie próchnicy, leczenie kanałowe i zdjęcia rentgenowskie zębów. Stomatologia zachowawcza, stomatologia estetyczna, protetyka i chirurgia. Zapraszamy wszystkich Państwa do naszego gabinetu, tyko u nas prywatny stomatolog Marki jeszcze nigdy nie był tak przyjazny dla każdego pacjenta.
url: http://www.dentysta-musiejewski.pl
Odwiedź nas
Gabinet dentystyczny Ardentis Koziegłowy, Czerwonak zaprasza wszystkich na nowoczesne leczenie zębów. Nasza atrakcyjna oferta obejmuje również usługi jak wybielanie zębów oraz aparat ortodontyczny. Gabinet stomatologiczny zaprasza klientów - leczenie zębów Koziegłowy. Dentysta Czerwonak, Poznań. Stomatolog Czerwonak, ortodonta i dentysta serdecznie zaprasza do wizyty w swoim zakładzie woj. wielkopolskie.
url: http://ardentis.pl
Psycholog
Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia i sprawdzenia co proponuje Antkowiak czyli psycholog w Zielonej Górze. Jeżeli niezbędna psychoterapia na poziomie, potrzebny znakomity psychoterapeuta to koniecznie stawiajcie na gabinet psychologiczny Antkowiaka. Terapia tradycyjna, terapia par, pomoc psychologiczna w przeróżnych sytuacjach. Zapraszamy
url: http://www.psychoterapia-antkowiak.pl
Dobry psycholog
Profesjonalna psychoterapia, poradnia psychologiczna Drogowskazy Warszawa to najlepsze miejsce do leczenia różnego rodzaju przypadków. Pracownia psychologiczna która oferuje różnego rodzaju terapie. Psycholog w Warszawie na najwyższym poziomie oferujący rozmaitego rodzaju rodzaju usługi w psychoterapii. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z pełnej oferty przygotowanej przez to co gwarantuje psycholog w Warszawie Drogowskazy Warszawa
url: http://drogowskazy.eu