Budownictwo: budowa domów, usługi remontowe

Remonty trójmiasto
Firma budowlana Gdańsk, Gdynia MMG świadczy usługi z zakresu: remonty mieszkań, kompleksowe usługi remontowe i usługi budowlane. W naszej atrakcyjnej ofercie również projekty architekt, bezproblemowe prace wyburzeniowe, fachowe tynkowanie, wykończenia wnętrz mieszkań i instalacje elektryczne. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
url: http://mmg-uslugiremontowe.eu
Prefabrykacja, budowa domów Warszawa
Budowa domów Warszawa, woj. mazowieckie i cała Polska – najwyższej jakości gotowe domy drewniane – domy szkieletowe, domy prefabrykowane, domy kanadyjskie. Domy energooszczędne i domy pasywne również znajdą Państwo w naszej ofercie. Osoby planujące budowę domów ewentualnie prefabrykacja domów zapraszamy po tanie domy drewniane – dom kanadyjski, określany również jako dom kanadyjczyk to dom z drewna na długie lata.
url: http://www.domstodni.pl
Hale pneumatyczne, stalowe, bankietowe Gdańsk
Budowa hal drewnianych Gdańsk - Tenistal - ciekawe korty ziemne, dobre czyszczenie sztucznej trawy, hale tenisowe. Tenis - budowa hal tenisowych i sportowych oraz konserwacja sztucznej trawy. Hale o solidnej konstrukcji drewnianej - sportowe hale drewniane, hala tenisowa i korty ziemne - nawierzchnie z mączki ceglanej, renowacja kortów. Hale sportowe, tenisowe oraz namiotowe, kort tenisowe. W naszej ofercie także renowacja kortów i serwis sztucznej trawy. Tenistal Gdańsk - gorąco zapraszamy - hale z drewna klejonego, konserwacja, czyszczenie, serwis sztucznej trawy.
url: http://www.tenistal.com.pl
Carports Polen
Zapraszamy na stronę - Tartak Holz Polen - polska i niemiecka wersja strony rodzinnego tartaku z tradycjami. Kostrzyn nad Odrą (blisko granicy Niemieckiej). Polska wersja skierowana jest głównie dla klientów z Polski a niemiecka do klientów zza zachodniej granicy. Wood Drzewice - Fußbödenfalzbretter, Dachgebinde, Wandtäfelung, Unterfutter, Lauben, Carports, Sägewerk Polen. Konstruktion holz - Wood, Zäune, Hutten, Leisten, holz haus Polen, Dachlatten, achstuhl, leimholz, holzboden, gartenhaus, Carport Polen.
url: http://www.de.holz-tartak.com
Budownictwo i blog
Blog prowadzony przez studenta. Na stronie zamieszczane są ciekawe historie, przygody, porady z widoku młodego budowlańca. Oczywiście na blogu pojawiają się wpisy na temat budownictwa i wszystkiego co z nim związane. Ale nie tylko to jest tematyką tej strony. Zapraszamy
url: http://telefoniren.wordpress.com
Strona internetowa
Marcco Nowy Tomyśl (blisko Poznań) - profesjonalne osuszanie budynków, usuwanie wilgoci, podcinanie ścian i iniekcja krystaliczna. Kompleksowe osuszanie domów i odtwarzanie izolacji przeciwwilgociowej. Zapraszamy - izolacje poziome, osuszanie budynków i osuszanie ścian.
url: http://www.osuszamybudynki.com.pl
Remonty łazienek, mieszkań Gdańsk
K2 to firma z wieloletnim doświadczeniem świadcząca usługi w zakresie glazurnictwo, kafelkarstwo, remonty mieszkań, remonty łazienek, wykładanie kafelek, które to wykonywane są na najwyższym poziomie fachowej sztuki budowlanej. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z profesjonalnej oferty na remonty Gdańsk, Sopot, trójmiasto, Gdynia. Z pewnością będą Pńastwo usatysfakcjonowani.
url: http://www.k2gdansk.pl
Odgrzybianie domów Poznań, Izolacje natryskowe Łódź
Osuszanie domów - Marcco Roboty Specjalistyczne - specjalizacja to osuszanie budynków, izolacje natryskowe i frezowanie kominów. Obszar działania to Poznań, Nowy Tomyśl, Wrocław, Łódź, Warszawa i inne miasta w Polsce. Odgrzybianie domów, podcinanie ścian, naprawa kominów, rozwiercanie kominów, usuwanie wilgoci, osuszanie ścian i odtwarzanie izolacji. Kompleksowo świadczymy specjalnie dla Państwa usługi takie jak izolacje poziome, iniekcja krystaliczna, izolacja natryskowa. Zapraszamy gorąco do zapoznania się z ofertą.
url: http://www.marcco.com.pl
Remonty
Firma remontowo budowlana Kaflex to gwarancja najlepszych remontów i prac budowlanych. Remonty domów czy też remonty mieszkań nie muszą być kosztowne, a będą wykonane profesjonalnie poprzez skorzystanie z tego wszystkiego co przygotowane przez Kaflex. W skład usług firmy wchodzą takie działania jak izolacja balkonów, jak izolacja tarasów czy też izolacje piwnic. Do tego usługi typu zabudowa gips karton, malowanie oraz szpachlowanie
url: http://kaflexbud.pl